رفتن به بالا

نماینده مردم شریف شهرستانهای کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۵ صفر ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 15 October
  Shahrak-e San`ati-ye Bushehr لطیف
  ٣۴(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢٩.٩٢(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 8-Very High
  رطوبت ٢٩.٩٢(in)
اوقات شرعی

نماینده مردم شریف شهرستانهای دیر، کنگان، جم و عسلویه گفت:

توسعه زیرساخت‌های شهرستان عسلویه با جدیت دنبال می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، عسلویه، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه زیرساخت‌های شهرستان عسلویه با جدیت دنبال می‌شود.

توسعه زیرساخت‌های شهرستان عسلویه با جدیت دنبال می‌شود

سکینه الماسی عصر شنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی شهرستان عسلویه اظهار داشت: امروز به مناسبت هفته دولت طرح‌های مهمی در شهرستان عسلویه به بهره‌برداری رسید.

وی اضافه کرد: مردم شهرستان عسلویه لایق و شایسته بهترین خدمات هستند و همه باید تلاش کنیم تا زمینه توسعه زیرساخت‌ها و بهبود خدمات‌رسانی به مردم این شهرستان فراهم شود.

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، عسلویه، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه زیرساخت‌های شهرستان عسلویه با جدیت دنبال می‌شود و امیدواریم بتوانیم زمینه رضایت‌مندی مردم این شهرستان را فراهم سازیم.

امروز با حضور استاندار بوشهر و نماینده مردم جنوب استان در مجلس، خط انتقال برق ۱۳۲ کیلوولت عسلویه به بهره‌برداری رسید.

همچنین مدرسه استثنایی روستای بستانو با مساحت هزار و ۱۲۵ مترمربع با هشت کلاس درس با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت به بهره‌برداری رسید.

افتتاح مسیر ورودی شهر چاه مبارک در سه فاز با ۴۲ میلیارد ریال اعتبار و افتتاح اینترنت پرسرعت روستای بندو از دیگر طرح‌های افتتاح شده در شهرستان عسلویه بود.

از دیگر طرح‌های افتتاح شده امروز می‌توان به بلوار ورودی روستای زبار با اعتبار ۱۷.۵ میلیارد ریال و زمین ورزشی روستای بساتین با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال اشاره کرد.

اخبار مرتبط