شما اینجا هستید   |

    سیاسی : قطب انرژی کشور جولانگاه مدیران نالایق پروازی شده است
قطب انرژی کشور جولانگاه مدیران نالایق پروازی شده است

بوشهر – نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: قطب انرژی کشور جولانگاه مدیران نالایق پروازی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سکینه الماسی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر اظهار داشت: کارگران و کارکنان در قطب انرژی کشور وضعیت بغرنجی به لحاظ درآمد و سلامت دارند.

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تفاوت حقوق‌ها موجب افزایش فاصله طبقاتی بین کارگران و مدیران در صنایع نفت و گاز شده است.

وی بیان کرد: عسلویه، قطب انرژی کشور به جولانگاه مدیران پروازی و بازنشسته تبدیل شده است. حضور چنین مدیرانی که تخصص منحصر به فردی هم ندارند به هیچ وجه نیاز منطقه نیست و جایگاهی که باید متعلق به مدیری لایق باشد تبدیل به رانتی برای مدیران نالایق شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اضافه کرد: من خواستار مدیریت تحصیل‌کردگان جوان در صنعت نفت و گاز هستم و اطمینان دارم که اعتماد به جوانان تولید را افزایش داده و درآمد کشور را بیشتر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: مدیران بومی که شناخت بیشتری نسبت به بافت منطقه دارند و قطعاً رضایت عمومی مردم را بالا می‌برد.

الماسی ادامه داد: من فرزند پدری هستم که سال‌ها فرزندانش را با توشه کارگری تربیت کرد از همین رو مشکلات قشر کارگری را عمیقاً درک می‌کنم.

وی افزود: امام خمینی (ره) کارگران را سبب ساز انقلاب می‌دانست و این قشر زحمتکش همواره سختی‌های کشور را به دوش کشیده است و امروز هم چرخ اقتصاد کشور بدون دست‌های پینه بسته کارگران نخواهد چرخید.

به اشتراک بگذارید : | | |